Kontakta oss

Kom förbi på ett möte, skriv eller ring till oss

Vi träffar dig gärna på ett förutsättningslöst möte där vi kostnadsfritt visar dig vår analystjänst av kommersiella fastigheter. Vår tjänst Datscha är till för företag

Besöksadress

Datscha AB, Kungsbron 2, plan 11, 111 22 Stockholm
Datscha AB, Kungsportsavenyn 21, 411 36 Göteborg
Datscha AB, Varvsgatan 49, 972 33 Luleå

Fakturaadress

Fack: 3569, FE2185, 751 75 Uppsala

Kontakta oss

Natalie Jelveh

Chief Financial Officer

+46 (0)72-199 46 12
natalie.jelveh@datscha.com

johan hill på datscha är säljare

Johan Hill

Head of Business Development

+46 (0)705-68 99 05
johan.hill@datscha.com

Oscar Strauss

Oscar Strauss

Head of Sales, Sweden

+46 (0)708-44 30 44
oscar.strauss@datscha.com

oskar-borndahl-account-manager

Oskar Björndahl

Account Manager

+46 (0)70- 759 38 47
oskar.bjorndahl@datscha.com

marcus-johansson

Marcus Johansson

Account Manager

+46 (0)72 853 00 58
marcus.johansson@datscha.com

Emil Siedberg

Account Manager

+46 (0)700-22 6465
emil.siedberg@datscha.com

Elin Sjödahl

Account Manager

+46 79-062 26 92

elin.sjodahl@datscha.com

 

 

 

Klara Skoglund

Account Manager

+46 (0)70- 090 78 61
klara.skoglund@datscha.com

Jacob Berzelius

Customer Success Manager

+46 (0)70-754 00 31
jacob.berzelius@datscha.com

julia-olsson-datscha

Julia Olsson

Head of Customer Success, Sweden

+46 (0)73-502 15 87
julia.olsson@datscha.com

bild på Frida Karlsson Norberg

Frida Karlsson Norberg

Sales coordinator

+46 (0)8-5070 5380
support@datscha.com

kristina andersson

Kristina Andersson

Global Head of Research

+46 (0)70 844 30 60
kristina.andersson@datscha.com

Olle Bodelius

Senior Product Manager

+46 (0)709-45 3118
olle.bodelius@datscha.com

gustav-nordin

Gustav Nordin

Site Manager Luleå

+46 (0)706-31 6629
gustav.nordin@datscha.com

Vill du veta mer 
om Datscha?