Kontakta oss

Kom förbi på ett möte, skriv eller ring till oss

Vi träffar dig gärna på ett förutsättningslöst möte där vi kostnadsfritt visar dig vår analystjänst av kommersiella fastigheter. Vår tjänst Datscha är till för företag

Besöksadress

Datscha AB, Kungsbron 2, plan 11, 111 22 Stockholm
Datscha AB, Kungsportsavenyn 21, 411 36 Göteborg
Datscha AB, Varvsgatan 49, 972 33 Luleå

Fakturaadress

Fack: 3569, FE2185, 751 75 Uppsala

Kontakta oss

natalie jelveh

Natalie Jelveh

Chief Financial Officer

+46 (0)72-199 46 12
natalie.jelveh@datscha.com

johan hill datscha

Johan Hill

Head of Business Development

+46 (0)705-68 99 05
johan.hill@datscha.com

oscar strauss

Oscar Strauss

Head of Sales, Sweden

+46 (0)708-44 30 44
oscar.strauss@datscha.com

emil siedberg datscha

Emil Siedberg

Key Account Manager

+46 (0)700-22 6465
emil.siedberg@datscha.com

marcus johansson datscha

Marcus Johansson

Account Manager

+46 (0)72 853 00 58
marcus.johansson@datscha.com

Oskar Björndahl datscha

Oskar Björndahl

Account Manager

+46 (0)70- 759 38 47
oskar.bjorndahl@datscha.com

elin sjödahl datscha

Elin Sjödahl

Account Manager

+46 79-062 26 92

elin.sjodahl@datscha.com

Rasmus Brolin Datscha

Rasmus Brolin

Account Manager

0735179063

rasmus.brolin@datscha.com

Sophia Comstedt Datscha

Sophia Comstedt

Account Manager

+46 (0)790-66 12 66
sophia.comstedt@datscha.com

julia olsson

Julia Olsson

Head of Customer Success, Sweden

+46 (0)73-502 15 87
julia.olsson@datscha.com

jacob berzelius

Jacob Berzelius

Customer Success Manager

+46 (0)70-754 00 31
jacob.berzelius@datscha.com

frida karlsson norberg datscha

Frida Karlsson Norberg

Sales coordinator

+46 (0)8-5070 5380
support@datscha.com

kristina andersson

Kristina Andersson

Global Head of Research

+46 (0)70 844 30 60
kristina.andersson@datscha.com

Paula von porat Datscha

Paula von Porat

Head of Marketing Nordics

+46 (0)700-92 10 87
paula.vonporat@datscha.com

Olle Bodelius

Senior Product Manager

+46 (0)709-45 3118
olle.bodelius@datscha.com

gustav-nordin

Gustav Nordin

Site Manager Luleå

+46 (0)706-31 6629
gustav.nordin@datscha.com

klara skoglund 2020

Klara Skoglund

Account Manager - föräldraledig

+46 (0)70- 090 78 61

Vill du veta mer 
om Datscha?