Kontakta oss

Kom förbi på ett möte, skriv eller ring till oss

Vi träffar dig gärna på ett förutsättningslöst möte där vi kostnadsfritt visar dig vår analystjänst av kommersiella fastigheter. Vår tjänst Datscha är till för företag

Besöksadress

Datscha AB, Kungsbron 2, plan 11, 111 22 Stockholm
Datscha AB, Kungsportsavenyn 21, 411 36 Göteborg
Datscha AB, Varvsgatan 49, 972 33 Luleå

Fakturaadress

Fack: 3569, FE2185, 751 75 Uppsala

Kontakta oss

natalie jelveh

Natalie Jelveh

Chief Financial Officer

+46 (0)72-199 46 12
natalie.jelveh@datscha.com

johan hill datscha

Johan Hill

Head of Business Development

+46 (0)705-68 99 05
johan.hill@datscha.com

oscar strauss

Oscar Strauss

Head of Sales, Nordics

+46 (0)708-44 30 44
oscar.strauss@datscha.com

Michael Fagré

Head of Development

+46 (0)8 5070 5358

michael.fagre@datscha.com

emil siedberg datscha

Emil Siedberg

Sales Manager

+46 (0)700-22 6465
emil.siedberg@datscha.com

Oskar Björndahl datscha

Oskar Björndahl

Account Manager

+46 (0)70- 759 38 47
oskar.bjorndahl@datscha.com

Rasmus Brolin Datscha

Rasmus Brolin

Sales Executive

+46 (0)73-517 90 63

rasmus.brolin@datscha.com

Sophia Comstedt Datscha

Sophia Comstedt

Account Manager

+46 (0)790-66 12 66
sophia.comstedt@datscha.com

Charlotte Ljungdahl

Account Manager

+46 (0)79-067 67 32

charlotte.ljungdahl@datscha.com

frida karlsson norberg datscha

Frida Karlsson Norberg

Sales coordinator

+46 (0)8-5070 5380
support@datscha.com

julia olsson

Julia Olsson

Head of Customer Success, Sweden

+46 (0)73-502 15 87
julia.olsson@datscha.com

victorholmen

Victor Holmen

Customer Success Manager

+46 (0)73-504 08 40

victor.holmen@datscha.com

Astrid Lundman

Customer Success Manager

+46 (0)73- 143 30 07

astrid.lundman@datscha.com

jacob berzelius

Jacob Berzelius

Product Manager

+46 (0)70-754 00 31
jacob.berzelius@datscha.com

kristina andersson

Kristina Andersson

Global Head of Research

+46 (0)70 844 30 60
kristina.andersson@datscha.com

gustav-nordin

Gustav Nordin

Site Manager Luleå

+46 (0)706-31 6629
gustav.nordin@datscha.com

klara skoglund 2020

Klara Skoglund

Account Manager - föräldraledig

+46 (0)70- 090 78 61

Vill du veta mer 
om Datscha?